Ekibimiz

AyşaNacar

Av. Ayşe NACAR YILMAZ

Büromuzun kurucu ortaklarındandır. 1978 Kahramanmaraş doğumlu Ayşe NACAR YILMAZ lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 2001 yılında tamamlamış, ayrıca 2003 yılında Marka Vekili unvanına hak kazanmıştır. Hali hazırda enerji, yatırım ve inşaat alanlarında Türkiye’nin önemli şirketlerine danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

İyi derecede İngilizce bilen ve milletlerarası hukuk alanında birikime sahip olan Ayşe NACAR YILMAZ’ın başlıca uzmanlık alanları; Enerji Hukuku, Sözleşme Hukuku ve Şirketler Hukuku’dur.

aysenacaryilmaz@nacaryilmaz.av.tr
bekirilkeryilmaz

Av. Bekir İlker YILMAZ

1980 Ankara doğumlu Bekir İlker YILMAZ, 2001-2005 yılları arasında Dışişleri Bakanlığında görev yapmış olup çalıştığı kurumdan ayrılmak sureti ile büromuzun kuruluşunda kurucu ortak olarak yer almıştır. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Ayrıca Türk Patent Enstitüsü nezdinde Marka Vekilleri Sicili’ne kayıtlı olarak vekillik hizmeti sunmaktadır.

Başlıca uzmanlık alanları; Marka Hukuku, İdare Hukuku ve İş Hukuku’dur.

bekirilkeryilmaz@nacaryilmaz.av.tr

erdalavci

Av. Erdal Avcı

1986 yılında Kayseri’de doğan Erdal AVCI lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. İstanbul’da bir gayrimenkul danışmanlık ve değerleme firmasında hukuk müşaviri olarak 1 yıl görev yapmış ve 2015 yılında ekibimize dahil olmuştur.

Başlıca çalışma alanları; İcra ve İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Eşya Hukuku’dur.

erdalavci@nacaryilmaz.av.tr
Gülbahar

Av. Gülbahar YAPAR

1981 yılında Trabzon’da doğan Gülbahar YAPAR lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2004-2012 yılları arasında çalışmalarını kendi bürosunda sürdürmüş ve bu tarihten sonra ekibimize dâhil olmuştur.

Başlıca uzmanlık alanları; İcra ve İflas Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul ve Kira Hukuku’dur.

gulbaharyilmaz@nacaryilmaz.av.tr

Özlemtuzlı

Av. Özlem TUZLU

Isparta’da 1974 yılında doğan Özlem TUZLU, İzmir 9 Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi’ndeki öğrenimini yarıda bırakarak girdiği Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2002 yılında mezun olmuştur. İzmir’de muhtelif hukuk bürolarında çalıştıktan sonra Eylül 2015 itibariyle aramıza katılmıştır.

Başlıca uzmanlık alanları; İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ve Tüketici Hukuku’dur.

ozlemtuzlu@nacaryilmaz.av.tr
Sevdaaaa

Av. Sevdanur ARSLAN

1995 yilinda Kirikkale’de dogan Sevdanur ARSLAN, lisans egitimini Ankara Yildirim Beyazit Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamis olup çesitli hukuk bürolarinda çalismalarini sürdürdükten sonra Eylül 2019’da ekibimize dâhil olmustur. Sevdanur ARSLAN, Istanbul Tahkim Merkezi tarafindan “Gelecegin Tahkim Avukati” ödülüne layik görülmüstür.

Baslica uzmanlik alanlari; Sirketler Hukuku, Sözlesmeler Hukuku ve Bilisim Hukuku’dur.

sevda@nacaryilmaz.av.tr

Aysehac

Av. Ayşe Gül HACIOĞLU

1982 yılında Ankara’da doğan Ayşe Gül HACIOĞLU, lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamış, 2003-2012 yılları arasında çalışmalarını kendi bürosunda sürdürmüş ve bu tarihten sonra ekibimize dâhil olmuştur.

Başlıca uzmanlık alanları; Ceza Hukuku, Eser Sözleşmeleri ve İnşaat Hukuku’dur.

aysegulhacioglu@nacaryilmaz.av.tr
kiqo

Stj. Av. Mustafa NACAR

1997 yilinda Osmaniye’de dogan Mustafa NACAR, lisans egitimini Uluslararasi Kibris Üniversitesi, Hukuk Fakültesi’nde tamamlamis olup stajyer olarak ekibimizde çalismalarini sürdürmektedir.

mustafa@nacaryilmaz.av.tr

Simaay

Stj. Av. Simanur TUNCER

1997 yilinda Adana’da dogan Sima Nur TUNCER, lisans egitimini Ankara Haci Bayram Veli Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamis olup stajyer olarak ekibimizde çalismalarini sürdürmektedir.

sima@nacaryilmaz.av.tr
Yasiiiiin

Ktp. Yasin ERDEM

1991 Ankara doğumlu Yasin Erdem, Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu Ön Lisans Programını başarıyla tamamlamış olup Hukuk Fakültesi’ne geçmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Adli ve idari işlemlerin takibinde görev almaktadır.

yasinerdem@nacaryilmaz.av.tr

Destekkkkkkkkkk

Dstk. Kürşat CAN

1980 yilinda Ankara'da dogan Kürsat CAN 2016 yilindan bu yana ofisimizde destek personeli olarak görevini sürdürmektedir.

kursatcan@nacaryilmaz.av.tr
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.