Hakkımızda

 
N acar & Yılmaz Hukuk Bürosu 2005 yılında Av. Ayşe NACAR YILMAZ ve Av. Bekir İlker YILMAZ tarafından kurulmuştur. O tarihten itibaren, tüm müvekkillerimizin hakları ve mahremiyetleri en iyi şekilde korunarak, yüksek standartlarda hizmet sunumu sağlanmaktadır. Müvekkillerimiz, konuyla ilgili gerekli hukuki danışmanlık hizmetine en kapsamlı şekilde ulaşmakta, mevzuata ve uygulamaya ilişkin sahip olduğumuz tecrübeye dayalı ayrıntılı hukuki desteğimizden faydalanabilmektedir. Müvekkillerimizle farklılıklara saygılı, uyumlu, yakın ve işbirliği içinde çalışmak ana prensibimizdir. Nacar & Yılmaz Hukuk Bürosu, çözüm odaklı ve yaratıcı hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş bir hukuk bürosudur. Bu sebeple, hukuk danışmanlığını kendini sürekli yenileyen bir dinamizmle sürdürmektedir.

H er biri çalıştığı alanlarda tatmin edici düzeyde bilgi birikimine sahip hukukçu ve yardımcı personelden oluşan bir takımdır. Bunun yanında belirli alanlarda yoğunlaşan çalışma biçiminin daha verimli ve nitelikli olacağı düşüncesinden hareketle hizmet verilecek başlıca çalışma alanları;
Enerji Hukuku, Milletlerarası Özel Hukuk Uyuşmazlıkları, Marka ve Endüstriyel Tasarım Hukuku, Marka ve Endüstriyel Tasarım Tescillerinin İdari Takibi, Rekabet Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşme Hukuku, İş Hukuku, İcra Hukuku şeklinde belirlenmiştir.
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.